Nokautujący serwis Konarskiego! Ustrzelił... dwóch mistrzów świata (WIDEO)

Spotkanie przeciwko ONICO Warszawa nie było zbyt udane dla Dawida Konarskiego. Zagrał tylko w dwóch pierwszych setach, by ustąpić miejsca Jakubowi Buckiemu. Mistrz świata popisał się jednak efektowną zagrywką, która miała bolesne konsekwencje dla dwóch graczy rywali.

Sytuacja miała miejsce w pierwszym secie, przy stanie 13:15. Atakujący jastrzębian zaserwował mocno, a piłka pechowo trafiła najpierw w głowę libero Damiana Wojtaszka, który upadł na parkiet, a następnie w twarz Bartosza Kwolka... Popularny "Konar" ustrzelił więc serwisem dwóch kolegów ze złotej drużyny mistrzostw świata 2018.

W meczu 12. kolejki lepsi byli jednak goście. Jastrzębski Węgiel uległ ONICO Warszawa 2:3 (22:25, 17:25, 25:19, 25:20, 11:15).