Artur Łukaszewski: Jakiego Arkadiusza Wrzoska (13-4, 5 KO, 3 SUB) możemy spodziewać się na gali FEN 24 po ostatniej porażce w Rotterdamie?

 

Paweł Jóźwiak: Wrzosek powraca po porażce, jednak sam fakt stoczonej walki na gali Glory 62 napawa dumą, ponieważ jest to największa organizacja kickboxingu na świecie. Polak wytrzymał w ringu cały, trzyrundowy dystans walcząc przeciwko niezwykle mocnemu Benjaminowi Adeqbuyiowi (32-6, 19 KO).

 

Maciej Turski: W jakiej kategorii wagowej swój pojedynek stoczy Radosław Paczuski (15-2, 6 KO)?

 

Nie wiemy jeszcze w jakiej kategorii wagowej zdecyduje się walczyć Radosław Paczuski. Obecnie jest posiadaczem pasa w kategorii średniej do 85 kilogramów. Niewykluczone, że zdecyduje się walczyć w kategorii do 95 kilogramów i jesteśmy na to przygotowani.

 

Na gali wystąpi także Kamil Gniadek (20-5, 3 KO, 8 SUB), który już czterokrotnie walczył pod szyldem federacji i pozostaje niepokonany.

 

- W kategorii półśredniej o pas zawalczy Kamil Gniadek. To zawodnik, który w naszej federacji jest niepokonany i niedawno przedłużyliśmy z nim kontrakt. Niedługo ogłosimy jego rywala - podsumował Jóźwiak.