FEN 23: Morderczy styl Imavova! Jak wygrywał pretendent do tytułu? (WIDEO)

Sporty walki

Już w sobotę czeka nas hitowa walka wieczoru na gali FEN 23. Mistrz organizacji Mateusz Rębecki (7-1, 2 KO, 4 SUB) będzie bronił pasa w starciu z Daguirem Imavovem (12-2-1, 3 KO, 1 SUB), który do tej pory w swoich dwóch występach ma komplet zwycięstw. Jak udało mu się rozbić cenionych Bartłomieja Koperę oraz Kamila Łebkowskiego?

Imavov w swoich dotychczasowych starciach starał się "zamęczyć" swoich rywali skutecznymi zapasami i parterem. Salwy ciosów w parterze nie wytrzymał Bartłomiej Kopera (9-4, 7 SUB) na gali FEN 16: Warsaw Reloaded, a sędzia Piotr Michalak przerwał walkę w drugiej rundzie. 26-latek z Łodzi ostatnio walczył dla organizacji KSW.

Reprezentant Francji kolejny świetny występ zaliczył pół roku później, wygrywając na punkty po zaciętym pojedynku z Kamilem Łebkowskim (17-8, 9 KO, 2 SUB) na FEN 18. Do tego zwycięstwa potrzebował pełnego dystansu, jednak ceniony "Bomba" nie zdołał zdominować pojedynku i musiał uznać wyższość rywala.

W sobotę Imavov wejdzie do klatki FEN-u raz jeszcze po kilkunastu miesiącach przerwy. Jego rywalem będzie mistrz organizacji w wadze lekkiej, Mateusz Rębecki. Przed "Chińczykiem" niezwykle trudne zadanie, będzie musiał bowiem zdominować siłowo wojownika pochodzącego z Marsylii.

Jak wyglądały oba pojedynki 27-latka w organizacji FEN? Zapraszamy do materiału wideo!

Transmisja gali FEN 23 w sobotę od 19:00 w Polsacie Sport Fight oraz od 20:00 w Polsacie Sport Extra.