Rozpędzone ONICO coraz odważniej myśli o mistrzostwie Polski. Po pięciu zwycięstwach z rzędu podopieczni Stephane'a Antigi zajmują drugie miejsce w tabeli. Ich sobotni rywal również dobrze się prezentuje. Po trzech wygranych spotkaniach kryzys w Rzeszowie wydaję się zażegnany, a drużyna rozpoczęła marsz w górę tabeli.

Do drużyny ONICO powraca Bartosz Kurek, który pod koniec grudnia zmagał się z kontuzją mięśni brzucha. Na Torwarze nie zobaczymy z kolei Bartosza Kwolka, który ma nie wielkie stłuczenie łąkotki i będzie zmuszony odpocząć w najbliższym meczu. Na pewno zagra Damian Wojtaszek, który przedłużył mowę z warszawskim klubem do 2021 roku.

Sobotnie spotkanie będzie wyjątkowe z kilku powodów. Jednym z nich jest rekord frekwencji, który z pewnością padnie podczas meczu ONICO. Pierwotnie bilety na to spotkanie wyprzedały się w ciągu trzech dni. Następnie stołeczna drużyna zwiększyła pulę wejściówek o dwa tysiące krzesełek na płycie hali. Te miejsca również rozeszły się w ekspresowym tempie. Widać, że w Warszawie zapanowała moda na siatkówkę.

Transmisja meczu ONICO Warszawa - Asseco Resovia Rzeszów od godziny 14.45 w Polsacie Sport.