Runda zasadnicza potrwa planowo od 30 marca do 4 sierpnia. Część finałowa rozpocznie się 17 sierpnia. Triumfatora rozgrywek Nice 1 Ligi Żużlowej powinniśmy poznać 15 września. 

 

Część zasadnicza:


1 runda: sobota, 30 marzec 2019 / niedziela, 31 marzec 2019
Orzeł Łódź - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Car Gwarant Start Gniezno - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Grupa Azoty Unia Tarnów - Lokomotiv Daugavpils
ROW Rybnik - pauzuje

 

2 runda: sobota, 6 kwiecień 2019 / niedziela, 7 kwiecień 2019
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Grupa Azoty Unia Tarnów
ROW Rybnik - Orzeł Łódź
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - Car Gwarant Start Gniezno
Lokomotiv Daugavpils - pauzuje

 

3 runda: sobota, 13 kwiecień 2019 / niedziela, 14 kwiecień 2019
Lokomotiv Daugavpils - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Car Gwarant Start Gniezno - ROW Rybnik
Grupa Azoty Unia Tarnów - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Orzeł Łódź - pauzuje

 

niedziela, 21 kwiecień 2019
data rezerwowa


poniedziałek, 22 kwiecień 2019
data rezerwowa

 

4 runda: sobota, 27 kwiecień 2019 / niedziela, 28 kwiecień 2019
ROW Rybnik - Grupa Azoty Unia Tarnów
Orzeł Łódź - Car Gwarant Start Gniezno
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - Lokomotiv Daugavpils
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - pauzuje

 

5 runda: sobota, 4 maj 2019 / niedziela, 5 maj 2019
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik
Grupa Azoty Unia Tarnów - Orzeł Łódź
Car Gwarant Start Gniezno - pauzuje

 

6 runda: sobota, 11 maj 2019 / niedziela, 12 maj 2019
Car Gwarant Start Gniezno - Grupa Azoty Unia Tarnów
ROW Rybnik - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - pauzuje


piątek, 17 maj 2019
data rezerwowa

 

niedziela, 19 maj 2019
data rezerwowa

 

7 runda: niedziela, 26 maj 2019
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź
Lokomotiv Daugavpils - Car Gwarant Start Gniezno
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - ROW Rybnik
Grupa Azoty Unia Tarnów - pauzuje

 

8 runda: sobota, 1 czerwiec 2019 / niedziela, 2 czerwiec 2019
Car Gwarant Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils
Orzeł Łódź - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
ROW Rybnik - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Grupa Azoty Unia Tarnów - pauzuje

 

9 runda: niedziela, 9 czerwiec 2019
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - ROW Rybnik
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź
Grupa Azoty Unia Tarnów - Car Gwarant Start Gniezno
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - pauzuje

 

10 runda: sobota, 15 czerwiec 2019 / niedziela, 16 czerwiec 2019
Orzeł Łódź - Grupa Azoty Unia Tarnów
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
ROW Rybnik - Lokomotiv Daugavpils
Car Gwarant Start Gniezno - pauzuje

 

11 runda: sobota, 22 czerwiec 2019 / niedziela, 23 czerwiec 2019
Grupa Azoty Unia Tarnów - ROW Rybnik
Car Gwarant Start Gniezno - Orzeł Łódź
Lokomotiv Daugavpils - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - pauzuje

 

sobota, 29 czerwiec 2019
data rezerwowa

 

niedziela, 30 czerwiec 2019
data rezerwowa

 

12 runda: sobota, 6 lipiec 2019 / niedziela, 7 lipiec 2019
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - Grupa Azoty Unia Tarnów
ROW Rybnik - Car Gwarant Start Gniezno
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils
Orzeł Łódź - pauzuje

 

sobota, 13 lipiec 2019
data rezerwowa

 

niedziela, 14 lipiec 2019
data rezerwowa

 

sobota, 20 lipiec 2019
data rezerwowa

 

niedziela, 21 lipiec 2019
data rezerwowa

 

13 runda: sobota, 27 lipiec 2019 / niedziela, 28 lipiec 2019
Car Gwarant Start Gniezno - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Orzeł Łódź - ROW Rybnik
Grupa Azoty Unia Tarnów - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Lokomotiv Daugavpils - pauzuje

 

14 runda: sobota, 3 sierpień 2019 / niedziela, 4 sierpień 2019
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - Orzeł Łódź
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Car Gwarant Start Gniezno
Lokomotiv Daugavpils - Grupa Azoty Unia Tarnów
ROW Rybnik - pauzuje

 

sobota, 10 sierpień 2019
data rezerwowa

 

niedziela, 11 sierpień 2019
data rezerwowa

 

Część finałowa

 

1 runda finałowa: sobota, 17 sierpień 2019 / niedziela, 18 sierpień 2019
(a) 4 w tabeli po części zasadniczej - 1 w tabeli po części zasadniczej
(b) 3 w tabeli po części zasadniczej - 2 w tabeli po części zasadniczej

 

piątek, 23 sierpień 2019
data rezerwowa

 

2 runda finałowa: sobota, 24 sierpień 2019 / niedziela, 25 sierpień 2019
(a) 1 w tabeli po części zasadniczej - 4 w tabeli po części zasadniczej
(b) 2 w tabeli po części zasadniczej - 3 w tabeli po części zasadniczej

 

piątek, 30 sierpień 2019
data rezerwowa

 

sobota, 31 sierpień 2019
data rezerwowa

 

niedziela, 1 wrzesień 2019
data rezerwowa

 

piątek, 6 wrzesień 2019
data rezerwowa

 

3 runda finałowa: sobota, 7 wrzesień 2019 / niedziela, 8 wrzesień 2019
zwycięskie drużyny z (a) i (b)

 

piątek, 13 wrzesień 2019
data rezerwowa

 

4 runda finałowa: sobota, 14 wrzesień 2019 / niedziela, 15 wrzesień 2019
zwycięskie drużyny z (a) i (b)

 

piątek, 20 wrzesień 2019
data rezerwowa

 

sobota, 21 wrzesień 2019
data rezerwowa

 

niedziela, 22 wrzesień 2019
data rezerwowa

 

piątek, 27 wrzesień 2019
data rezerwowa

 

sobota, 28 wrzesień 2019
data rezerwowa

 

niedziela, 29 wrzesień 2019
data rezerwowa

 

niedziela, 29 wrzesień 2019
baraż

 

niedziela, 6 październik 2019
data rezerwowa

 

niedziela, 6 październik 2019
baraż rewanż