Skrót meczu Napoli - Lazio. Piękny gol Milika (WIDEO)

Piękny gol Arkadiusza Milika z rzutu wolnego był ozdobą meczu Napoli - Lazio w 20. kolejce Serie A. Dla Polaka było to już jedenaste trafienie w sezonie. Zobaczcie skrót meczu Napoli - Lazio zakończonego wynikiem 2:1.

Milik pokazywał już w przeszłości, że z wolnego potrafi uderzyć niezwykle precyzyjnie, a w ten sposób zapewnił Napoli między innymi zwycięstwo nad Cagliari. Z Lazio trafił do siatki w 37. minucie podwyższając rezultat na 2:0. Chwilę wcześniej do siatki trafił też Jose Maria Callejon, a jeszcze w pierwszej połowie Polak zaliczył słupek i poprzeczkę.

W drugiej połowie kibice zgromadzeni na Stadio San Paolo nieco najedli się strachu, bo kontaktową bramkę zdobył w 65. minucie Ciro Immobile. Czerwona kartka dla Francesco Acerbiego ostudziła jednak zapał gości z Rzymu. Lazio miało raczej w tym meczu szczęście, że nie przegrało wyżej, bo neapolitańczycy aż cztery razy obijali słupki i poprzeczki.

Napoli - Lazio 2:1 (2:0)
Bramki: Callejon 34, Milik 37 - Immobile 65

Napoli: Meret - Rui, Maksimović, Albiol, Malcuit - Zieliński, Diawara (72' Verdi), Ruiz, Callejon (88' Hysaj) - Milik, Mertens (83' Ounas)

Lazio: Strakosha - Radu, Acerbi, Luiz Felipe (28' Bastos) - Lukaku (46' Correa), Milinković-Savić (73' Patric), Lucas Leiva, Parolo, Lulić - Alberto - Immobile

Czerwona kartka: Acerbi (70, za drugą żółtą)