To była piękna historia. Pierwszy Polak w Formule 1, wielki talent, w perspektywie liczne sukcesy. Na drodze do celu przydarzyła się jednak tragedia. Kubica miał fatalny wypadek. Groziła mu amputacja ręki. Nie stracił jednak nadziei na powrót i w 2019 roku zaprezentuje się po raz pierwszy po długiej przerwie na torze Formuły 1.

 

- To jest ten come back, który zapowiadamy od kilku tygodni. Właściwie odliczamy już dni do momentu, w którym zobaczymy go na torze Formuły 1. To jest tak spektakularna historia, że zostanie kiedyś opisana - powiedział dziennikarz Polsatu Sport Przemysław Iwańczyk.

 

Przed pierwszym startem Kubica odwiedzi Polskę i zaprezentuje swój bolid. Udzieli również eksluzywnego, który na żywo pokażemy w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl. Wątków, które zostaną poruszone, jest naprawdę wiele. Rozpoczynając od trudnego powrotu, a kończąc na nadziejach związanych z nadchodzącym sezonem.

 

 

Wywiad z Robertem Kubicą oraz prezesem zarządu PKN Orlen Danielem Obajtkiem od godziny 14:30 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.