Paryżanie od lat próbują zawojować Europę, ale za każdym razem czegoś brakuje. Nawet w przypadku rozbicia Barcelony 4:0 w pierwszym spotkaniu czy trafienia na Real Madryt w gorszej formie nie udało im się awansować nawet do półfinału! Czy w tym roku może coś się zmienić? Teoretycznie losowanie było łatwiejsze, gdyż PSG trafiło na szósty zespół Premier League Manchester United.

 

W momencie losowania "Czerwone Diabły" miały swoje problemy, ale po odejściu Jose Mourinho wyglądają znacznie lepiej. Thomas Tuchel będzie dodatkowo musiał radzić sobie bez Neymara. Brazylijczyk doznał urazu kości śródstopia w prawej nodze w meczu Pucharu Francji ze Strasbourgiem. Uraz okazał się poważniejszy, niż sądzono.

 

W środę PSG poinformowało, że Neymar będzie gotowy do gry za 10 tygodni. Piłkarz zgodził się z opiniami światowej sławy lekarzy i z pokorą przyjął ich decyzję. Oznacza to, że po raz kolejny ominą go kluczowe spotkania. Nie zagra m.in. w dwumeczu 1/8 finału Ligi Mistrzów z Manchesterem United!

 

 

WYNIKI I TABELE LIGI MISTRZÓW

 

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2018/2019 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym PolsaciePlusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.