Gale boksu organizowane przez grupę MB Promotions zawsze łączą wielką dawkę sportowych emocji z niesamowitymi wrażeniami poza ringowymi. 6 kwietnia poziom z pewnością zostanie utrzymany, a tytuł "Ostatni Taniec" - nawiązujący do wielkiego mistrza Tomasza Adamka - zapowiada konfrontacje, które na stałe zapiszą się złotymi zgłoskami w historii polskiego boksu. Kolejne zawodowe pojedynki stoczą w Spodku m.in. Mariusz Wach, Robert Parzęczewski czy Damian Jonak, którzy po ponad sześciu latach znowu zaczarują katowicką arenę pięściarską rywalizacją.

 

Mariusz Wach cały czas pozostaje w grze o najwyższe cele. Czołowy polski ciężki pragnie powrócić na zwycięską ścieżkę mocnym uderzeniem, a walka podczas gali "Ostatni Taniec" ma tylko potwierdzić jego mistrzowskie aspiracje.

 

Czternaście wygranych walk z rzędu? To nadal za mało dla Roberta Parzęczewskiego! Pięściarz z Częstochowy każdą kolejną zawodową walką udowadnia, że należy do ścisłej czołówki światowych rankingów. Konfrontacja podczas MB Boxing Night z pewnością do łatwych należeć nie będzie, ale jeśli popularny "Arab" myśli o najwyższych celach, to właśnie takie boje muszą kształtować jego mistrzowski charakter.

 

W Spodku nie mogło zabraknąć Damiana Jonaka, który podczas ostatniej gali MB Boxing Night z powodu kontuzji nie mógł zaprezentować swoich umiejętności w ringu. Apetyt na kolejne wygrane nie pozwala jednak na długo popaść w zapomnienie. Pięściarz z Tarnowskich Gór w katowickim Spodku chce udowodnić, że w sportowym życiu najlepsze jeszcze przed nim.

 

Jeśli mowa o "Ostatnim Tańcu", to z pewnością wiele o tej kwestii do powiedzenia ma Adam Balski. Kaliszanin w ostatnim pojedynki potwierdził po raz kolejny kibicom, że potrafi wracać z dalekiej podróży i w ringu nie brakuje mu wielkiego serca oraz charakteru. W Katowicach planuje przedłużyć serię zwycięstw w nieskażonym porażkami rekordzie, ale z pewnością poprzeczka zostanie zawieszona jeszcze wyżej.

 

Kolejne pojedynki gali MB Boxing Night: "Ostatni Taniec" zostaną ujawnione w nadchodzących dniach, a przecież gale Mateusza Borka potrafią kryć znacznie więcej niespodzianek...

 

Aktualna karta walk MB Boxing Night: "Ostatni Taniec":

 

Robert Parzęczewski (22-1, 15 KO) vs TBA

Damian Jonak (41-0-1, 21 KO) vs TBA

Mariusz Wach (33-4, 17 KO) vs TBA
Adam Balski (13-0, 8 KO) vs TBA

 

Bilety dostępne na ebilet.pl!