LSK: DPD Legionovia Legionowo - Developres SkyRes Rzeszów. Transmisja w Polsacie Sport

Niepokonane od czterech ligowych spotkań siatkarki Developres SkyRes Rzeszów w piątkowy wieczór wybiorą się do Legionowa na spotkanie z będącą w kryzysie ekipą DPD Legionovii. Wydaje się, że faworyt może być tylko jeden. Transmisja meczu E.Leclerc Radomka Radom - Enea PTPS Piła od godziny w Polsacie Sport.

Rzeszowianki do końca listopada grają, jak z nut. W dwunastu spotkaniach w tym okresie przegrały zaledwie raz, z Budowlanymi Łódź 2:3. Ostatnio potrafiły gładko uporać się z Chemikiem Police, który jednak cały czas ma dużą przewagę nad drugim w tabeli Developresem.

Po drugiej stronie barykady jest zespół z Legionowa. Drużyna z Mazowsza do 4 lutego notowała czarną serię siedmiu kolejnych porażek. Dopiero wygrana z ostatnią w tabeli ekipą z Ostrowca Świętokrzyskiego przerwała tę passę. Nie poprawiło to jednak słabej sytuacji podopiecznych Piotra Olenderka. W dalszym ciągu mają one jednak szansę na awans do czołowej szóstki.

Zespół z Rzeszowa ostatni raz przegrał w Legionowie w 2015. Z reguły w tej rywalizacji siatkarki Developresu nie tracą nawet seta. Czy podobnie będzie w piątek?

Transmisja meczu E.Leclerc Radomka Radom - Enea PTPS Piła od godziny 17.30 w Polsacie Sport.