18-latek zasłabł podczas meczu Championship

W czasie trwania meczu Middlesbrough - Leeds United doszło do niebezpiecznej sytuacji. Zaledwie 18-letni Jack Clarke zasłabł w 82. minucie. Po chwili poczuł się lepiej, ale mimo to udał się do szpitala.

Mecz czwartego Middlesbrough z liderującym Leeds był hitem 31. kolejki Championship. Clarke wyszedł w pierwszym składzie ekipy "Pawi", ale został zmieniony po 45 minutach. W 82. minucie zasłabł na ławce rezerwowych. Sędzia przerwał mecz i Anglikowi udzielono pomocy. Po udaniu się do szatni jego stan się poprawił, ale mimo to młodzian pojechał do szpitala.

- Wiedzieliśmy, że Jack nie czuł się za dobrze. Jeszcze nie znamy przyczyny, ale gdy został zaniesiony do szatni, to mu się polepszyło. Na wszelki wypadek wysłaliśmy go do szpitala - stwierdził po spotkaniu szkoleniowiec Leeds United Marcelo Bielsa.

Mecz zakończył się remisem 1:1. Wynik otworzył tuż po przerwie Lewis Wing. W 101. minucie wyrównał Kalvin Philips. Mateusz Klich przebywał na boisku 58 minut. "Pawie" nadal są liderami Championship, ale drugie Norwich City ma zaledwie punkt starty i jeden rozegrany mecz mniej.