Już od pewnego czasu w mediach pojawiały się informacje o roszadzie trenerskiej w ONICO Warszawa. W połowie stycznia prezes i dyrektor sportowy ONICO Warszawa Piotr Gacek poinformował, że umowa z trenerem Antigą, która wygasa po zakończeniu sezonu 2018/19, nie zostanie przedłużona. 
 
Na tę chwilę zespół z Warszawy postara się powalczyć o krajową czołówkę, jednak w nowym sezonie na ławce trenerskiej ma zasiąść obecny szkoleniowiec Trefla Gdańsk, Andrea Anastasi.
 
Jaka więc przyszłość czeka Stephane'a Antigę?
 
- Podobno ma bardzo ciekawą ofertę i wielu stawiało, że chodzi o PGE Skrę Bełchatów, ale nie. Ja stawiam, że chodzi o Italię - rozpoczął temat Marcin Lepa.
 
- Myślę, że chodzi o Paryż - włączył się do dyskusji Jerzy Mielewski.
 
- To byłby naturalny ruch, ale chyba jeszcze za wcześnie, może to jeszcze nie ten kierunek - zakończył krótką spekulację Lepa, analizując sytuację Paris Volley.
 
Podczas finałów Pucharu Polski wiele mówiło się właśnie o ofercie z Włoch dla byłego szkoleniowca, mowa była tutaj o jednym z klubów czołówki. Mielewski i Lepa w innej części odcinka zdradzili, że po obecnym sezonie PlusLigi posadę trenera PGE Skry obejmie najprawdopodobniej asystent selekcjonera Vitala Heynena oraz trener Indykpolu AZ Olsztyn Michał Mieszko Gogol.
 
Antiga był selekcjonerem reprezentacji Polski w latach 2014-2016 i wywalczył z Biało-Czerwonymi mistrzostwo świata.
 
W załączonym materiale wideo fragment programu "Prawda Siatki". Cały odcinek pod TYM LINKIEM.