Pazdan przywitał się z Turcją... asystą (WIDEO)

Pierwszy mecz Michała Pazdana w lidze tureckiej został "okraszony" piękną asystą w wykonaniu polskiego obrońcy. Były gracz Legii juz podbił serca kibiców Ankaragucu, które wygrało z Kasimpasą 3:0 i uciekło ze strefy spadkowej.

Kilkanaście dni temu trener Legii żałował, że Pazdan odchodzi ze stołecznego klubu, bo zdaniem Portugalczyka, obrońca wrócił do bardzo wysokiej formy. Piłkarz potwierdził opinię Sa Pinto już w pierwszym meczu w Turcji. Za swój występ otrzymał bardzo dobre recenzje, a kibiców zachwycił m.in. doskonałym podaniem, po którym padła bramka.

Pazdan rozegrał cały debiutancki mecz, wystąpił na środku obrony. Kluczowym podaniem błysnął w 33. minucie, a Dever Orgill wyprowadził gospodarzy na prowadzenie.

Od 31. minuty w zwycięskiej ekipie zaprezentował się inny były zawodnik Legii - Thibault Moulin.

Nowy zespół Pazdana pokonał Kasimpasę 3:0. Po 21 ligowych meczach awansował na 15. miejsce, wydobywając się ze strefy spadkowej.