Bramkarz i poprzeczka powstrzymały piłkarza Zenitu! Znakomita parada przy rzucie karnym (WIDEO)

W 43. minucie meczu inaugurującego wiosenne zmagania w europejskich pucharach bramkarz Fenerbahce Stambuł popisał się fantastyczną interwencją przy rzucie karnym. Robert Mak nie zdołał pokonać Haruna Tekina.

Niezwykłym sprytem w polu karnym Fenerbahce Stambuł wykazał się skrzydłowy Zenitu Petersburg Sebastian Driussi. Argentyńczyk zahaczył o nogę Mehmeta Topala i wywalczył jedenastkę, która mogła dać Rosjanom wyrównanie.

Z jedenastu metrów jednak nie trafił Mak, którego intencje świetnie wyczuł stojący między słupkami Tekin.

Turecki golkiper sparował jego strzał na poprzeczkę, dając swojej defensywie ulgę. Gospodarze zakończyli pierwszą połowę prowadzeniem 1:0.

Parada Tekina w załączonym materiale wideo.

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2018/2019 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym PolsaciePlusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.