Piłka nożna

Liga Mistrzów: Manchester United - PSG....

Efekt nowej miotły zadziałał w zespole z Old Trafford błyskawicznie. Po przyjściu Solskjaera gra "Czerwonych Diabłów" uległa zmianie jak za dotknięciem różdżki. Tomaszowie - Smokowski i Hajto są w Anglii i przyglądają się z bliska temu co dzieje się przed szlagierem 1/8 finału Manchester United - PSG. - Obserwujemy miasto przed meczem United z PSG i panuje tu zaskakująco duży spokój. Rozmawiając z ludźmi, wszyscy wierzą, że paryżanie są do ogrania. W tym mieście kibice są przekonani, że mają najlepszy klub na świecie, choć nie do końca aktualnie jest to prawda. Jednak od czasów objęcia drużyny przez Ole Gunnara Solskjaera mają serię dziesięciu zwycięstw, tylko raz zremisowali i nie ponieśli porażki. Taki bilans robi ogromne wrażenie - relacjonuje z Manchesteru nasz komentator.

 

Smokowski wspólnie z Hajto skomentują wtorkowy hit Ligi Mistrzów - Manchester United - PSG. Transmisja w Polsacie Sport Premium 1. Początek transmisji od godz. 20.50. Studio LM wystartuje o godz. 18.

 

- W mieście cały czas widać cień Sira Aleksa Fergusona, który chodzi za Solskjaerem. Norweg ma za sobą wspaniałą passę, która sprawiła, że kibice na nowo uwierzyli w swoich piłkarzy. Trzeba podkreślić, że Solskjaer przez całe swoje życie piłkarskie oraz trenerskie był zafascynowany legendarnym szkoleniowcem jakim jest Ferguson. Teraz robi to samo, co jego wielki mentor. Przywrócił wspólne śniadania z pracownikami w ośrodku treningowym o 8:30. Konferencje prasowe rozpoczynają się dokładnie o tej samej porze, jak za kadencji Szkota. Widać tę fascynację na każdym kroku. W jednym z meczów można było dostrzec również słynne "Fergie Time", które powoli się przeradza w "Solskjaer Time" - skwitował nasz ekspert.

 

Cała korespondencja z Manchesteru w załączonym materiale wideo.

 

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2018/2019 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym PolsaciePlusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.

 

WYNIKI LIGI MISTRZÓW