Puchar Anglii: Porażka drużyny Wszołka

Paweł Wszołek i jego Queens Park Rangers przegrali w piątkowy wieczór w 1/8 finału Pucharu Anglii z Watfordem 0:1 i tym samym pożegnali się z najstarszymi rozgrywkami piłkarskimi na świecie.

Jedyna bramka na wagę zwycięstwa padła w doliczonym czasie gry pierwszej połowy, a autorem trafienia był Etienne Capoue.

Paweł Wszołek zaczął to spotkanie od pierwszej minuty, a plac gry opuścił na kwadrans przed końcem rywalizacji. Gospodarze do samego końca walczyli, aby doprowadzić do remisu na Loftus Road, co oznaczałoby powtórkę meczu na terenie rywala z Premier League. Mimo przewagi w sytuacjach bramkowych, tak się jednak nie stało i przedstawiciele wyższej klasy rozgrywkowej w Anglii mogą cieszyć się z awansu do ćwierćfinału FA Cup.

QPR - Watfard 0:1 (0:1)
Bramka: Etienne Capoue (45'+1')