UFC w Pradze: Szybka robota Oleksiejczuka! Cios na tułów zniszczył Villante (WIDEO)

Sporty walki

Błyskawiczne zwycięstwo Michała Oleksiejczuka (13-2-1NC, 9 KO, 1 SUB) na gali UFC Fight Night w Pradze! Polski wojownik rozprawił się z Gianem Villante (17-11, 10 KO, 2 SUB) już w drugiej minucie pojedynku zadając mu niezwykle silny cios na wątrobę.

Oleksiejczuk wracał do oktagonu po ponad rocznej przerwie spowodowanej wpadką dopingową, za którą został zawieszony. Jego pierwszy występ w oktagonie był udany, gdyż w świetnym stylu pokonał Khalila Rountree (później wygraną zmieniono na "no contest").

Jego przeciwnikiem na gali w Pradze był Villante. Ostatnio Amerykanin przeplatał zwycięstwa z porażkami, ale zawsze jest chętny do wymieniania ciosów, więc walka zapowiadała się wybornie.

Zanim jednak zdążyliśmy wygodnie rozsiąść się w fotelach, Oleksiejczuk już zadał morderczy cios. Po aktywnym początku walki z obu stron, już po 90 sekundach jego rywal upadł na matę oktagonu. Jak pokazały powtórki, Oleksiejczuk zadał cios na wątrobę, który zadziałał z opóźnionym zapłonem.

Skrót walki Oleksiejczuk - Villante w załączonym materiale wideo.