50-lecie wyjątkowego sukcesu. Złoci siatkarze z kadry Wagnera uhonorowani podczas gali PLS

W środę (20 maja) odbyła się gala Diamenty PLS, podsumowująca sezon 2025/2026 w polskiej siatkówce klubowej. W jej trakcie uhonorowano członków złotej kadry Huberta Jerzego Wagnera, która przed 50 laty sięgnęła po złoty medal olimpijski.