Agata Barwińska: Miałam chrapkę na więcej, ale regaty potoczyły się tak, jak się potoczyły

W chorwackiej Kasteli zakończyły się dziś mistrzostwa Europy klas ILCA 6 i ILCA 7. Ubiegłoroczna wicemistrzyni Europy, Agata Barwińska (SSW MOS Iława), wywalczyła 6. miejsce w klasyfikacji europejskiej i 7. w kategorii open. - Miałam chrapkę na więcej, ale regaty potoczyły się tak, jak się potoczyły - powiedziała Barwińska.
Zdjęcia: Polski Związek Żeglarski