Agata Barwińska: Miałam chrapkę na więcej, ale regaty potoczyły się tak, jak się potoczyły

Inne

W chorwackiej Kasteli zakończyły się dziś mistrzostwa Europy klas ILCA 6 i ILCA 7. Ubiegłoroczna wicemistrzyni Europy, Agata Barwińska (SSW MOS Iława), wywalczyła 6. miejsce w klasyfikacji europejskiej i 7. w kategorii open. - Miałam chrapkę na więcej, ale regaty potoczyły się tak, jak się potoczyły - powiedziała Barwińska.

 

Zdjęcia: Polski Związek Żeglarski

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.