Andrzej Pluta: W końcówce meczu nie podejmowaliśmy zbyt dobrych decyzji

MKS Dąbrowa Górnicza pokonał po emocjonującym meczu Legię Warszawa 92:91 i w ćwierćfinałowej serii do trzech zwycięstw przegrywa już tylko 1-2. - W końcówce meczu nie podejmowaliśmy zbyt dobrych decyzji - powiedział w rozmowie z Tomaszem Krochmalem z Polsatu Sport Andrzej Pluta, koszykarz Legii.