Barbara Zima: Przyzwyczaiłyśmy się, że mistrzostwo zdobywamy dużo wcześniej

KGHM Zagłębie Lubin i PGE MKS El-Volt Lublin zmierzyły się w piątek w meczu, który decydował o tym, która z drużyn zdobędzie mistrzostwo Polski w sezonie 2025/2026. Ostatecznie po złoty medal ORLEN Superligi kobiet sięgnęły zawodniczki z Lubina, które wygrały 29:26. - Przyzwyczaiłyśmy się do tego, że mistrzostwo zdobywamy dużo wcześniej - powiedziała w rozmowie z Mateuszem Stefanikiem z Polsatu Sport Barbara Zima, bramkarka KGHM Zagłębia.