Ceremonia medalowa po finale PLS 1.Ligi

Siatkówka

GKS Katowice wygrał na wyjeździe z BBTS-em Bielsko-Biała 3:0 w czwartym meczu finałowym PLS 1. Ligi i wywalczył awans do PlusLigi. Tuż po meczu odbyła się ceremonia medalowa.

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.