Ceremonia medalowa po finale PLS 1.Ligi

GKS Katowice wygrał na wyjeździe z BBTS-em Bielsko-Biała 3:0 w czwartym meczu finałowym PLS 1. Ligi i wywalczył awans do PlusLigi. Tuż po meczu odbyła się ceremonia medalowa.

GKS Katowice wygrał na wyjeździe z BBTS-em Bielsko-Biała 3:0 w czwartym meczu finałowym PLS 1. Ligi i wywalczył awans do PlusLigi. Tuż po meczu odbyła się ceremonia medalowa.