Daniel Dujszebajew: Jestem szczęśliwy, że moja przygoda z Industrią kończy się w taki sposób

Industria Kielce pokonała Orlen Wisłę Płock 36:27 w drugim finałowym meczu ORLEN Superligi i zdobyła mistrzostwo Polski w sezonie 2025/2026. - Jestem szczęśliwy, że moja przygoda z Industrią kończy się w taki sposób - powiedział w rozmowie z Krystianem Natońskim z Polsatu Sport Daniel Dujszebajew, zawodnik Industrii.