Drugie podium Milana Pawelca! Kapitalny występ Polaka w Barcelonie

Milan Pawelec z AGR Team po zwycięstwie w pierwszym wyścigu weekendu w Mistrzostwach Europy Moto2 w Barcelonie zajął 3. miejsce w drugim z niedzielnych (24 maja) startów. Wygrał Włoch Dennis Foggia.