Grzegorz Kamiński: Co tu powiedzieć, Legia wykonała z nami kawał dobrej roboty

Legia Warszawa wygrała z Dzikami Warszawa 91:78 w poniedziałkowym (1 czerwca) trzecim meczu półfinału ORLEN Basket Ligi i po zwycięstwie 3-0 w serii awansowała do finału rozgrywek. - Co tu powiedzieć, Legia wykonała z nami kawał dobrej roboty - powiedział w rozmowie z Marcinem Murasem z Polsatu Sport Grzegorz Kamiński, koszykarz Dzików.