Jakub Kamiński: Wielu zawodników grało ze sobą pierwszy raz i nie było automatyzmów

Piłka nożna

Reprezentacja Polski w piłce nożnej przegrała z Ukrainą 0:2 w meczu kontrolnym rozegranym na stadionie Tarczyński Arena we Wrocławiu. - Wielu zawodników grało ze sobą pierwszy raz i nie było automatyzmów - powiedział Jakub Kamiński, pomocnik reprezentacji Polski.

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.