Kajetan Duszyński: Fajnie otwierać sezon takimi zawodami, choć jeszcze brakuje mi świeżości

Kajetan Duszyński z czasem 46.14 s zajął 5. miejsce w biegu na 400 m podczas Memoriału Ireny Szewińskiej 2026. - Fajnie otwierać sezon takimi zawodami, choć jeszcze brakuje mi świeżości - powiedział w rozmowie z Bożeną Pieczko z Polsatu Sport Duszyński.