Kamil Adamski: Biorę to na siebie, bo miałem dwa rzuty na zamknięcie meczu

Rebud KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski przegrała po rzutach karnych z PGE Wybrzeżem Gdańsk (28:28, karne 6-7) w pierwszym meczu o 3. miejsce ORLEN Superligi piłkarzy ręcznych. - Biorę to na siebie, bo miałem dwa rzuty na zamknięcie meczu - powiedział w rozmowie z Iwoną Niedźwiedź z Polsatu Sport Kamil Adamski, zawodnik Rebud KPR Ostrovii.