Kamil Semeniuk: Nigdy nie wyobrażałem sobie, że znajdę się w Alei Gwiazd Siatkówki

Siatkówka

W piątek (22 maja) w pobliżu świątyni polskiej siatkówki, czyli katowickiego Spodka, odbyła się kolejna edycja Alei Gwiazd Siatkówki. Tym razem swoje tablice odsłonili: złoci medaliści igrzysk olimpijskich w Montrealu w 1976 roku, Małgorzata Niemczyk, Michał Bąkiewicz, Ireneusz Mazur, Kamil Semeniuk oraz... Blachy Pruszyński (z okazji 20-lecia współpracy z Polską Siatkówką). - Nigdy nie wyobrażałem sobie, że znajdę się w Alei Gwiazd Siatkówki - powiedział Kamil Semeniuk, dwukrotny medalista ME i MŚ oraz wicemistrz olimpijski z 2024 roku.

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.