Marcin Piechowicz: Kibice zawsze w nas wierzą

Anwil Włocławek przegrał z MKS-em Dąbrowa Górnicza w finale play-in Orlen Basket Ligi. Po zakończeniu spotkania wypowiedział się kapitan zwycięskiej drużyny, Marcin Piechowicz.

Anwil Włocławek przegrał z MKS-em Dąbrowa Górnicza w finale play-in Orlen Basket Ligi. Po zakończeniu spotkania wypowiedział się kapitan zwycięskiej drużyny, Marcin Piechowicz.