Marian Kmita: Nie dla trenerów, którzy już byli

Marian Kmita, Dyrektor ds. sportu Telewizji Polsat skomentował pomysły, by reprezentację znów objął któryś z trenerów, którzy już pracowali z kadrą. Nie zostawił na tym pomyśle suchej nitki.

Marian Kmita, Dyrektor ds. sportu Telewizji Polsat skomentował pomysły, by reprezentację znów objął któryś z trenerów, którzy już pracowali z kadrą. Nie zostawił na tym pomyśle suchej nitki.