Martin Peterka: To dla nas wielkie zwycięstwo

Anwil Włocławek przegrał z MKS-em Dąbrowa Górnicza w finale play-in Orlen Basket Ligi. Po zakończeniu spotkania wypowiedział się zawodnik zwycięskiej drużyny, Martin Peterka.

Anwil Włocławek przegrał z MKS-em Dąbrowa Górnicza w finale play-in Orlen Basket Ligi. Po zakończeniu spotkania wypowiedział się zawodnik zwycięskiej drużyny, Martin Peterka.