Mateusz Bieniek: Uważam, że każdy w naszym zespole zasługiwał na tę nagrodę

W środę (20 maja) odbyła się gala Diamenty PLS, podsumowująca sezon 2025/2026 w polskiej siatkówce klubowej. Siatkarzem Sezonu został Mateusz Bieniek z Aluron CMC Warty Zawiercie. - Uważam, że każdy w naszym zespole zasługiwał na tę nagrodę - powiedział w rozmowie z Grzegorzem Wojnarowskim z Polsatu Sport Bieniek.