Michał Olejniczak: Przez dwa lata byliśmy myśliwym, który biegł za zwierzyną

Piłka ręczna

Industria Kielce pokonała Orlen Wisłę Płock 36:27 w drugim finałowym meczu ORLEN Superligi i zdobyła mistrzostwo Polski w sezonie 2025/2026. - Przez dwa lata byliśmy myśliwym, który biegł za zwierzyną i w końcu odzyskujemy tytuł - powiedział w rozmowie z Krystianem Natońskim z Polsatu Sport Michał Olejniczak, zawodnik Industrii.

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.