Michał Olejniczak: Przez dwa lata byliśmy myśliwym, który biegł za zwierzyną

Industria Kielce pokonała Orlen Wisłę Płock 36:27 w drugim finałowym meczu ORLEN Superligi i zdobyła mistrzostwo Polski w sezonie 2025/2026. - Przez dwa lata byliśmy myśliwym, który biegł za zwierzyną i w końcu odzyskujemy tytuł - powiedział w rozmowie z Krystianem Natońskim z Polsatu Sport Michał Olejniczak, zawodnik Industrii.