Michał Superlak: Cały sezon graliśmy z ciśnieniem, żeby sprostać oczekiwaniom

Siatkówka

W środę (20 maja) odbyła się gala Diamenty PLS, podsumowująca sezon 2025/2026 w polskiej siatkówce klubowej. Nagrodę MVP dla najlepszego zawodnika PLS 1. Ligi otrzymał Michał Superlak z GKS-u Katowice. - Cały sezon graliśmy z ciśnieniem, żeby sprostać oczekiwaniom - powiedział w rozmowie z Grzegorzem Wojnarowskim z Polsatu Sport Superlak.

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.