Milan Pawelec: Dziękuję całemu zespołowi, bo widać, że idziemy w dobrym kierunku

Milan Pawelec z AGR Team wygrał pierwszy wyścig weekendu w Mistrzostwach Europy Moto2 w Barcelonie. Polak, startujący z trzeciej pozycji, wyszedł na prowadzenie na trzy okrążenia przed metą i nie dał już sobie odebrać zwycięstwa. - Dziękuję całemu zespołowi, bo widać, że idziemy w dobrym kierunku - powiedział po wyścigu Pawelec.