Ołeh Płotnycki: Nie mogę się już doczekać rywalizacji z klubowymi kolegami

Polska wygrała z Ukrainą 3:1 w rozegranym Katowicach meczu turnieju towarzyskiego siatkarzy. - Nie mogę się już doczekać rywalizacji z klubowymi kolegami z Japonii i Polski - powiedział w rozmowie z Marcinem Lepą z Polsatu Sport Ołeh Płotnycki, przyjmujący reprezentacji Ukrainy.