Piotr Zieliński: Początek był ok, ale później oddaliśmy pole Ukraińcom

Reprezentacja Polski w piłce nożnej przegrała z Ukrainą 0:2 w meczu kontrolnym rozegranym na stadionie Tarczyński Arena we Wrocławiu. - Początek był ok, ale później oddaliśmy pole Ukraińcom - powiedział Piotr Zieliński, pomocnik reprezentacji Polski.