Plejada wybitnych postaci polskiej siatkówki nagrodzona Złotymi Odznakami PLS

W środę (20 maja) odbyła się gala Diamenty PLS, podsumowująca sezon 2025/2026 w polskiej siatkówce klubowej. Złote Odznaki PLS otrzymali: Beata Piątek, Łukasz Kruk, Tomasz Tycel, Wojciech Winnik, Dariusz Gadomski, Kamil Składowski, Dominika Maciejewska, Andrzej Kowal, Wojciech Kasprzyk, Renata Sobolewska, Marek Wierzbicki oraz Agnieszka Korneluk.