Polak najlepszy w Barcelonie! Świetny występ Milana Pawelca

Milan Pawelec z AGR Team wygrał pierwszy wyścig weekendu w Mistrzostwach Europy Moto2 w Barcelonie. Polak, startujący z trzeciej pozycji, wyszedł na prowadzenie na trzy okrążenia przed metą i nie dał już sobie odebrać zwycięstwa.