Polak najlepszy w Barcelonie! Świetny występ Milana Pawelca

Moto

Milan Pawelec z AGR Team wygrał pierwszy wyścig weekendu w Mistrzostwach Europy Moto2 w Barcelonie. Polak, startujący z trzeciej pozycji, wyszedł na prowadzenie na trzy okrążenia przed metą i nie dał już sobie odebrać zwycięstwa.

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.