"Przegrany sezonu". Marek Magiera i Jakub Bednaruk podsumowali rywalizację w PlusLidze

Marek Magiera i Jakub Bednaruk podsumowali rywalizację w PlusLidze w programie Polsat SiatCast. Opowiedzieli o problemach Asseco Resovii Rzeszów.

Marek Magiera i Jakub Bednaruk podsumowali rywalizację w PlusLidze w programie Polsat SiatCast. Opowiedzieli o problemach Asseco Resovii Rzeszów.