"Przegrany sezonu". Marek Magiera i Jakub Bednaruk podsumowali rywalizację w PlusLidze

Siatkówka

Marek Magiera i Jakub Bednaruk podsumowali rywalizację w PlusLidze w programie Polsat SiatCast. Opowiedzieli o problemach Asseco Resovii Rzeszów.

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.