Szymon Kiełbicki: Będziemy walczyć o każdy centymetr lodu

Zimowe

Szymon Kiełbicki zabrał głos po czwartkowym triumfie reprezentacji Polski nad Japonią. Rozmowę z naszym zawodnikiem przeprowadził Michał Białoński z Polsatu Sport.

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.