Szymon Kiełbicki: Będziemy walczyć o każdy centymetr lodu

Szymon Kiełbicki zabrał głos po czwartkowym triumfie reprezentacji Polski nad Japonią. Rozmowę z naszym zawodnikiem przeprowadził Michał Białoński z Polsatu Sport.

Szymon Kiełbicki zabrał głos po czwartkowym triumfie reprezentacji Polski nad Japonią. Rozmowę z naszym zawodnikiem przeprowadził Michał Białoński z Polsatu Sport.