Tomasz Kędziora: Nie wykorzystywaliśmy sytuacji i wynik jest nie taki, jak byśmy chcieli

Reprezentacja Polski w piłce nożnej przegrała z Ukrainą 0:2 w meczu kontrolnym rozegranym na stadionie Tarczyński Arena we Wrocławiu. - Nie wykorzystywaliśmy sytuacji i wynik jest nie taki, jak byśmy chcieli - powiedział Tomasz Kędziora, obrońca reprezentacji Polski.