Trenerzy Jop i Pawlak o meczu Polonia Warszawa - Wisła Kraków

Trenerzy Mariusz Jop i Mariusz Pawlak wypowiedzieli się po meczu Polonia Warszawa - Wisła Kraków.
ZDJĘCIA: Michał Białoński

Trenerzy Mariusz Jop i Mariusz Pawlak wypowiedzieli się po meczu Polonia Warszawa - Wisła Kraków.
ZDJĘCIA: Michał Białoński