Wichniarek: Flick ożywił szatnię Bayernu

Piłka nożna

Rozmawiałem z Robertem Lewandowskim na temat nowego trenera Bayernu Hans-Dietera Flicka. I to jest zupełnie inny szkoleniowiec niż Niko Kovac - mówi w wideo felietonie nadawanym z Mediolanu Artur Wichniarek. 

 

Były napastnik Herthy Berlin poleciał do Włoch w poniedziałek, we wtorek wspólnie z Marcinem Feddkiem skomentuje mecz Napoli - Barcelona. "Wichniar" ocenia szanse występu obu naszych reprezentantów, grających w Neapolu, możliwości przeciwstawienia się wielkiemu Leo Messiemu, ale też zdradza kulisy szatni Bayernu Monachium. A wiedzę ma z pierwszej ręki - od samego Roberta Lewandowskiego. 

 

- Flick i Kovac warsztat mają może i podobny, ale to zupełnie inni ludzie. Flick rozmawia z zawodnikami. Motywuje ich. Jest otwarty na propozycje ze strony zespołu. A to jest w tak mocnej charakterami szatni, jaką ma Bayern, bardzo potrzebne. Trener musi widzieć w zawodnikach swoich przyjaciół, partnerów - uważa Wichniarek. 

 

Czego jeszcze "Wichniar" dowiedział się od "Lewego" w przededniu meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów - Chelsea Londyn - Bayern Monachium? Odpowiedź w materiale wideo. 

 

Plan najbliższych transmisji Ligi Mistrzów.
Wtorek 25 lutego

 

Chelsea FC - Bayern Monachium, godz. 20.50 (Polsat Sport Premium 1)
Komentują: Cezary Kowalski i Andrzej Niedzielan.

 

SSC Napoli - FC Barcelona, godz. 20.50 (Polsat Sport Premium 2)
Komentują: Marcin Feddek i Artur Wichniarek.

 

Środa 26 lutego

 

Real Madryt - Manchester City, godz. 20.50 (Polsat Sport Premium 1)
Komentują: Bożydar Iwanow i Tomasz Hajto.

 

Olympique Lyon - Juventus FC, godz. 20.50 (Polsat Sport Premium 2)
Komentują: Tomasz Włodarczyk i Piotr Czachowski.

 

Początek przedmeczowego studia od godziny 18.00 w Polsacie Sport Premium 1.

 

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2019/2020 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.