Władimir Semirunnij: To moje podziękowanie dla całej Polski

Zimowe

Władimir Semirunnij, wicemistrz olimpijski w łyżwiarstwie szybkim z Mediolanu i Cortiny d'Ampezzo, podczas niedawnego streamu charytatywnego influencera Łatwoganga zdecydował się na ogolenie głowy na łyso i przekazanie na rzecz walki z rakiem wywalczonego na igrzyskach medalu. - To moje podziękowanie dla całej Polski - skomentował swoją decyzję Semirunnij.

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.