Władimir Semirunnij: To moje podziękowanie dla całej Polski

Władimir Semirunnij, wicemistrz olimpijski w łyżwiarstwie szybkim z Mediolanu i Cortiny d'Ampezzo, podczas niedawnego streamu charytatywnego influencera Łatwoganga zdecydował się na ogolenie głowy na łyso i przekazanie na rzecz walki z rakiem wywalczonego na igrzyskach medalu. - To moje podziękowanie dla całej Polski - skomentował swoją decyzję Semirunnij.