Iga Świątek - Naomi Osaka. Kiedy mecz w Rzymie? O której godzinie?

Iga Świątek

Iga Świątek - Naomi Osaka to spotkanie 1/8 finału tenisowego turnieju WTA w Rzymie. Kiedy mecz Świątek - Osaka? O której godzinie Świątek - Osaka w Rzymie?

Tenisistka w ruchu na korcie ziemnym, odbijająca piłkę rakietą.
fot. AFP
Świątek - Osaka. Kiedy mecz w Rzymie? O której godzinie?

Czas na kolejny mecz Świątek w Rzymie. W poprzedniej rundzie Polka pokonała faworytkę gospodarzy, Włoszkę Elisabettę Cocciaretto. O ćwierćfinał powalczy z Naomi Osaką, byłą liderką rankingu WTA.

 

ZOBACZ TAKŻE: Wygrała w Madrycie, a tu taka informacja! Rywalka Świątek nie zagra w prestiżowym turnieju

 

Świątek triumfowała w turnieju w Rzymie w 2021, 2022 i 2024 roku. W ubiegłorocznej edycji dotarła do trzeciej rundy, w której przegrała z Amerykanką Danielle Collins.

 

W tegorocznej edycji doszło już do wielu sensacji. Dość powiedzieć, że z turniejem pożegnały się już między innymi aktualna liderka rankingu WTA, Białorusinka Aryna Sabalenka czy Włoszka Jasmine Paolini, która broniła tytułu z zeszłego roku.

 

Świątek jest jedyną Polką, która pozostała w singlowej rywalizacji w Rzymie. Swoje mecze pierwszej rundy przegrały Magdalena Fręch i Magda Linette. Z turnieju odpadł też Hubert Hurkacz, który w trzech setach przegrał z Yannickiem Hanfmannem.

Świątek - Osaka. Kiedy mecz w Rzymie? O której godzinie?

Mecz Świątek - Osaka zostanie rozegrany w poniedziałek 11 maja. Początek hitowego spotkania Świątek - Osaka w Rzymie nie przed godziną 18.00.

BS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie