Świątek - Pegula. Kiedy mecz? O której godzinie?

Iga Świątek

Iga Świątek - Jessica Pegula zagrają ze sobą w ćwierćfinale turnieju WTA w Rzymie. Kiedy jest mecz Świątek - Pegula? O której godzinie gra Świątek w Rzymie?

Kobieta grająca w tenisa, skupiona, z rakietą w rękach, odbijająca piłkę.
fot. PAP/EPA
Świątek - Pegula. Kiedy mecz? O której godzinie?

Obie tenisistki zdążyły już rozegrać w Rzymie po trzy spotkania. Polka wygrała kolejno z Caty McNally, Elisabettą Cocciaretto i Naomi Osaką.

 

ZOBACZ TAKŻE: Sinner znów to zrobił! 25. zwycięstwo z rzędu stało się faktem

 

Pegula z kolei okazało się lepsza od Zeynep Sonmez, Rebeki Masarovej i Anastazji Potapowej.

 

To będzie już 12. spotkanie Świątek i Peguli. Sześć zwycięstw zanotowała do tej pory Polka, a Amerykanka - pięć.

 

Jak będzie tym razem?

Świątek - Pegula. Kiedy mecz? O której godzinie gra Świątek w Rzymie?

Ćwierćfinał Świątek - Pegula odbędze się w środę 13 maja o 13.00.

KP, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie