Świątek - Pegula. Kiedy mecz? O której godzinie?
Iga Świątek - Jessica Pegula zagrają ze sobą w ćwierćfinale turnieju WTA w Rzymie. Kiedy jest mecz Świątek - Pegula? O której godzinie gra Świątek w Rzymie?

Świątek - Pegula. Kiedy mecz? O której godzinie?
Obie tenisistki zdążyły już rozegrać w Rzymie po trzy spotkania. Polka wygrała kolejno z Caty McNally, Elisabettą Cocciaretto i Naomi Osaką.
ZOBACZ TAKŻE: Sinner znów to zrobił! 25. zwycięstwo z rzędu stało się faktem
Pegula z kolei okazało się lepsza od Zeynep Sonmez, Rebeki Masarovej i Anastazji Potapowej.
To będzie już 12. spotkanie Świątek i Peguli. Sześć zwycięstw zanotowała do tej pory Polka, a Amerykanka - pięć.
Jak będzie tym razem?
Świątek - Pegula. Kiedy mecz? O której godzinie gra Świątek w Rzymie?
Ćwierćfinał Świątek - Pegula odbędze się w środę 13 maja o 13.00.
Przejdź na Polsatsport.plZOBACZ TAKŻE WIDEO: Iga Świątek: W drugim secie nie czułam, że mogę grać w stu procentach swoją grę

