Kiedy mecz Świątek w półfinale WTA w Rzymie? O której godzinie?
Iga Świątek wygrała z Jessicą Pegulą 6:1, 6:2 i awansowała do półfinału turnieju WTA w Rzymie. W nim rywalizować będzie z Eliną Switoliną. Kiedy Świątek gra następny mecz? O której godzinie gra Świątek w półfinale w Rzymie?

Świątek prezentuje się w Rzymie znakomicie. W ćwierćfinale wygrała z Amerykanką Jessicą Pegulą 6:1, 6:2, meldując się w czołowej "czwórce" turnieju rangi WTA 1000 na kortach ziemnych w Rzymie. Spotkanie trwało 67 minut. Polska tenisistka po raz pierwszy w tym sezonie dotarła do tej fazy turnieju.
ZOBACZ TAKŻE: Iga Świątek zabrała głos po awansie do półfinału w Rzymie. "Jestem szczęśliwa"
Starcie półfinałowe zaplanowano na czwartek. Wiadomo, że rywalką Raszynianki w walce o wielki finał będzie Elina Switolina. Ukrainka W swoim ćwierćfinale po bardzo zaciętej batalii okazała się lepsza od wiceliderki światowego rankingu - Jeleny Rybakiny.
Świątek turniej w Rzymie wygrała trzy razy - w 2021, 2022 i 2024 roku.
Kiedy mecz Świątek w półfinale WTA w Rzymie? O której godzinie?
Wiadomo już, że półfinał Świątek - Switolina odbędzie się w czwartek 14 maja nie przed godziną 20:30. Będzie to drugi mecz w sesji wieczornej. Polka i Ukrainka wybiegną na kort po zakończeniu spotkania Martin Landaluce - Daniił Miedwiediew.
Przejdź na Polsatsport.pl
