Wszystkie 51 meczów UEFA EURO 2016 będzie można zobaczyć wyłącznie w specjalnie utworzonych kanałach typu premium Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 z ekskluzywnymi materiałami, bez reklam i w jakości HD.

 

Czytaj wszystko o Euro 2016! Zobacz nasz serwis specjalny!

Ponad 200 godzin bezpośrednich relacji na żywo realizowanych na światowym poziomie wprost z francuskich stadionów i ośrodków poszczególnych najlepszych reprezentacji Europy.


24 mecze turnieju finałowego UEFA EURO 2016 na żywo w otwartym Polsacie.

24 mecze turnieju finałowego UEFA EURO 2016 we Francji na żywo tylko na antenie otwartej Polsatu (równoległa transmisja tych samych meczów również w Polsat Sport), w tym:

· mecz otwarcia
· wszystkie mecze Polaków w każdej fazie turnieju!
· cztery mecze 1/8 (selekcja z 8 meczów po fazie grupowej)
· wszystkie ćwierćfinały
· obydwa półfinały
· finał.

 

Wszystkie 51 meczów UEFA EURO2016 będzie transmitowane na żywo wyłącznie w dwóch kanałach typu premium Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD z ekskluzywnymi materiałami, bez reklam i w jakości HD. Kanały wystartują 10 czerwca 2016. Po raz pierwszy Telewizja Polsat uruchomia tego typu kanały, które w okresie 10.06-10.07.2017 będą w pełni dedykowane turniejowi finałowemu UEFA EURO 2016 bez żadnych reklam. To prawdziwa gratka dla fanów piłki nożnej!

Polsat Sport 2 HD jako kanał wiodący będzie transmitował większość spotkań na żywo, natomiast Polsat Sport 3 HD pokaże powtórki nadawane z dwugodzinnym opóźnieniem, tak by kibice mogli zobaczyć mecze UEFA EURO 2016 w dogodnej dla siebie porze. Polsat Sport 3 HD pokaże także mecze na żywo w przypadku jednoczesnego rozgrywania dwóch spotkań na różnych stadionach w tym samym czasie.

 

Wszystkim 51 meczom UEFA EURO 2016 transmitowanym na żywo będą towarzyszyć wielogodzinne studia prowadzone na żywo – przed, w przerwie i po meczu bez żadnych przerw reklamowych. W ich trakcie komentatorzy, eksperci, goście specjalni będą na bieżąco relacjonować turniej finałowy UEFA EURO 2016. Komentować będą najlepsi profesjonaliści i znawcy piłki nożnej w Polsce -  dziennikarze i eksperci tacy jak: Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Bożydar Iwanow, Cezary Kowalski, Tomasz Hajto, Włodzimierz Lubański, Jacek Ziober, Jacek Zieliński czy Czesław Michniewicz.

 

Będziemy zawsze tam gdzie gra polska drużyna i kibicują jej najlepsi na świecie polscy kibice. Nasi reporterzy będą obecni we wszystkich dziesięciu francuskich miastach, w których rozgrywane będą mecze. Pokażą wszystkie „smaczki i niuanse” UEFA EURO 2016. Na stałe będą towarzyszyć naszej reprezentacji w jej bazie przygotowawczej La Baule-Escoublac, w której zlokalizowane będzie jedno z naszych studiów. Będziemy obserwować każdy dzień naszych piłkarzy, dzięki czemu miliony polskich kibiców dowiedzą się przede wszystkim jak przebiegają przygotowania do meczów, ale także m.in. co jedzą nasi piłkarze, jak się relaksują i jakie panują nastroje w drużynie. Odwiedzimy strefy kibica i sprawdzimy jaka atmosfera panuje zarówno w miastach „polskich” meczów w Paryżu, Nicei i Marsylii  ale również we wszystkich innych turniejowych miastach Francji. To wszystko po to, aby zaspokoić gusta zarówno najzagorzalszych znawców futbolu, jak i tych, którzy chcą w ciągu 31 dni trwania UEFA EURO 2016 poczuć emocje związane z turniejem finałowym najpopularniejszej gry zespołowej na świecie!

 

Polscy widzowie zobaczą ponad 200 godzin relacji  i komentarzy na żywo, „na gorąco”, realizowanych w najwyższej jakości prosto ze wszystkich stadionów i miast EURO 2016, bazy polskich piłkarzy w La Baule-Escoublac we Francji, studia w Warszawie oraz ośrodków treningowych poszczególnych reprezentacji.

Trwające przez miesiąc od 10 czerwca do 10 lipca 2016 Mistrzostwa Europy UEFA EURO 2016 w piłce nożnej we Francji są ukoronowaniem piłkarskiego święta na antenach kanałów Polsatu: otwartego Polsatu, Polsatu Sport oraz pakietu kanałów premium Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD.

 

Polsat relacjonował całą drogę do UEFA EURO 2016 zarówno polskiej jak i wszystkich innych reprezentacji. Tylko w kanałach sportowych Polsatu kibice mogli śledzić rywalizację wszystkich europejskich drużyn w fazie eliminacji do turnieju we Francji, w tym wspaniały awans Polaków do turnieju finałowego UEFA EURO 2016 i pierwsze w historii zwycięstwo nad Niemcami. W sumie transmitowaliśmy ponad 250 spotkań, w których kibice obejrzeli prawie 700 goli. Zmagania piłkarzy śledziło ponad 100 milionów widzów – sumując widownię wszystkich meczów eliminacyjnych w Polsacie i kanałach sportowych Polsatu.

Podsumowując w Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD zobaczymy:

· Wszystkie 51 meczów na żywo bez żadnych przerw reklamowych!
· Ponad 200 godzin relacji na żywo w ciągu miesiąca!
· Ekskluzywne materiały z meczów i pobytu reprezentacji Polski we Francji!
· Wielogodzinne studia z obszernymi analizami!
· Najlepsi komentatorzy, eksperci i goście specjalni!
· Relacje pokazujące atmosferę panującą we wszystkich meczowych miastach Francji!

 

Pakiet kanałów premium: Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD to pierwsza i jedyna tak wyczerpująca dla kibiców propozycja umożliwiająca wspaniałe przeżycie tego piłkarskiego święta jakim są Mistrzostwa Europy w piłce nożnej we Francji UEFA EURO 2016!

Pakiet kanałów premium: Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD będzie oferowany za pośrednictwem wszystkich operatorów kablowych i satelitarnych, którzy zdecydują się na ich dystrybucję.

Oficjalny plan transmisji wszystkich 51 meczów UEFA EURO 2016:

 

 

 

 

KLIKNIJ I POLUB POLSATSPORT.PL NA FACEBOOKU!